Hotel blisko centrum Lublina

Noclegi w Hotelu Lwów w Lublinie

Hotel LWÓW to znakomicie zorganizowane i przyjazne miejsce dla odwiedzających Lublin gości. Noclegi, jakie mamy do zaoferowania odznaczają się bardzo wysokim standardem.

  • pokoje „Economy” 1-osobowe
  • pokoje „Economy +” i „Standard +” 2-osobowe i pojedynczego wykorzystania
  • pokoje „Standard” i „Lux” 2-osobowe i pojedynczego wykorzystania
  • pokoje 3-osobowe oraz apartament

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – będziemy zaszczyceni, mogąc Państwa gościć w swoich progach.

Rodzaj pokoju 1 os. 2 os. 3os. Weekend
„Economy” 150 zł 150 zł
„Standard” 180 zł 220 zł 170/200 zł
„Comfort” 269zł 289 zł 299zł 269/289/299 zł
Apartament 340 zł 340zł 390zł 340/340/390zł

Planujesz wycieczkę do stolicy Lubelszczyzny? Szukasz hotelu blisko centrum Lublina? Zapraszamy do hotelu Lwów, który znajduje się przy ulicy Bronowickiej 2 w Lublinie w ciekawej okolicy.

To wspaniale zorganizowane i przyjazne miejsce na Twój nocleg! W ofercie znajdziesz nowoczesne pokoje w wysokim standardzie, między innymi: pokoje „Economy 1-osobowe”, „Economy +” i „Standard +” 2-osobowe i pojedyncze, „Standard” i „Lux” 2-osobowe i pojedyncze, 3-osobowe oraz apartament. W hotelu Lwów znajduje się pokój specjalnie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajduje się indywidualna łazienka z wanną lub prysznicem, a także funkcjonalne biurko i krzesło. Możesz liczyć na bezpłatny dostęp do Internetu i możliwość korzystania z telewizora plazmowego.

W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, centrum handlowe, park, place zabaw i wiele różnych atrakcji. Nocleg w hotelu Lwów stanowi gwarancję wspaniale spędzonego czasu i wypoczynku w komfortowych warunkach w atrakcyjnej okolicy. Cena obejmuje śniadanie, które podawane jest w formie bufetu (wersja kontynentalna). Nocleg w hotelu Lwów można zarezerwować na dwa sposoby: telefonicznie lub online. Oferta hotelowa kierowana jest również do gości weselnych – mogą oni liczyć na atrakcyjne rabaty. Rezerwacje grupowe powinny być wcześniej uzgodnione z managerem hotelu, aby ustalić cenę i warunki. Usługi hotelowe świadczone są na najwyższym z możliwych poziomów! Hotel Lwów wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta, wspaniałą lokalizacją i świetną organizacją pracy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz pytania? Zadzwoń!