Noclegi w Hotelu Lwów w Lublinie

Hotel LWÓW to znakomicie zorganizowane i przyjazne miejsce dla odwiedzających Lublin gości. Noclegi, jakie mamy do zaoferowania odznaczają się bardzo wysokim standardem. Bardzo ważne jest to, że na miejscu znajduję się prywatny, monitorowany parking, który udostępniamy ZA DARMO.

  • pokoje „Economy” 1-osobowe
  • pokoje „Economy +” i „Standard +” 2-osobowe i pojedynczego wykorzystania
  • pokoje „Standard” i „Lux” 2-osobowe i pojedynczego wykorzystania
  • pokoje 3-osobowe oraz apartament

Nocleg mogą zarezerwować u nas również osoby niepełnosprawne, albowiem w naszym hotelu znajduje się pokój przystosowany specjalnie do ich potrzeb. Każdy pokój posiada własną łazienkę (z wanną bądź z prysznicem) oraz jest wyposażony w biurko i krzesło.

Naszym gościom zapewniamy ponadto bezpłatny dostęp do Internetu oraz możliwość korzystania z telewizorów plazmowych. Na poszczególne piętra można się dostać odrębnymi klatkami schodowymi.

Noclegi w hotelu LWÓW to gwarancja przyjemnie spędzonego czasu w komfortowych warunkach i przyjemnej okolicy. W cenę usługi jest wliczone śniadanie oraz podatek VAT. Śniadania podajemy w formie bufetu lub w wersji kontynentalnej. Przy każdej rezerwacji pokoju, możliwość wykupienia obiadokolacji do wyboru VI wariantów menu  ( zupa+Danie główne ) koszt 45 zł/ os .

Nocleg w naszym hotelu zarezerwować możecie Państwo telefonicznie lub online. Goście weselni mogą liczyć na korzystne rabaty. W przypadku rezerwacji grupowych prosimy o wcześniejszy kontakt z managerem hotelu w celu ustalenia warunków oraz ceny. Usługi na najwyższym poziomie, indywidualne podejście do każdego klienta, atrakcyjna lokalizacja i doskonała organizacja pracy – to nasze największe atuty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – będziemy zaszczyceni, mogąc Państwa gościć w swoich progach.

Rodzaj pokoju cena za 1 osobę cena za 2 osoby Cena za 3 osoby
„Economy”

200 PLN

Ze śniadaniem

„Standard”

230 PLN

Ze śniadaniem

280 PLN

Ze śniadaniem

„Comfort”

270 PLN

Ze śniadaniem

310 PLN

Ze śniadaniem

360 PLN

Ze śniadaniem

Apartament

320 PLN

Ze śniadaniem

380 PLN

Ze śniadaniem

450 PLN

Ze śniadaniem

Podane ceny zawierają podatek vat w wysokości 8%.

Parking i łącze internetowe dla gości hotelowych udostępnione są bezpłatnie.