Organizacja styp Lublin

Podejmiemy każde wyzwanie organizacyjne. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie starając się sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych gości.

Uroczystość pogrzebowa w Polsce zgodnie z tradycją wiąże się z poczęstunkiem organizowanym dla rodziny i przyjaciół, uczestniczących w pogrzebie bliskiej osoby. Obiad podawany jest zawsze po zakończeniu pogrzebu. Choć stypa nie należy do obowiązku rodziny, to warto ją zorganizować. Jest to okazja do podziękowania za obecność na pogrzebie, wzajemnego wsparcia w trudnych chwilach, powspominania zmarłego i pociechy tych, których odejście ukochanej osoby najbardziej dotknęło.

Stypę można zorganizować w różnych miejscach, np. w domu i w restauracji. Jednakże warto mieć na uwadze, że pogrzeb bliskiego to bardzo ciężki czas i nie każdy jest na tyle sily, by zadbać o przygotowanie poczęstunku. Dlatego warto organizację stypy powierzyć sprawdzonemu lokalowi. Ogromną zaletą organizacji stypy w restauracji jest to, że o nic nie musimy się martwić – jedynie dokonać wyboru menu i ustalić termin. Najczęściej w skład menu wchodzą gotowe pakiety obejmujące pierwsze, drugie danie, kawę lub herbatę i deser. Warto przy wyborze kierować się uniwersalnymi rozwiązaniami.

Szukasz miejsca na organizację styp w Lublinie? Sprawdź lubelski hotel Lwów, w którym znajdują się cztery klimatyzowane i doskonale urządzone sale. W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej, ukraińskiej i europejskiej przygotowane tylko i wyłącznie na bazie naturalnych, świeżych i wysokogatunkowych składników.

Przy organizacji imprez okolicznościowych, w tym stypy kierujemy się komfortem i satysfakcją naszych klientów. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by usługi świadczone w naszym hotelu były na najwyższym poziomie. Hotel Lwów oferuje również możliwość zakwaterowania uczestników pogrzebu w pokojach: „Economy 1-osobowych”, „Economy +” i „Standard +” 2-osobowych i pojedynczych, 3-osobowych, apartamencie. Każdy z tych pokojów jest wyposażony w łazienkę, biurko i krzesło. Oprócz tego każdy gość hotelowy może liczyć na bezpłatny dostęp do wifi i telewizji. Bardzo istotne dla nas są detale, wysoka jakość usług, komfort gości. Ponadto do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się sprostać jego oczekiwaniom. Rezerwacji sali na stypę i noclegów można dokonywać u nas zarówno telefonicznie, jak i online. Zapraszamy do kontaktu! Masz pytania? Zadzwoń!

Zorganizujemy specjalnie dla Państwa, także m.in.:

  • Bankiet zasiadany i stojący
  • Lunch konferencyjny i biznesowy
  • Śniadanie biznesowe
  • Spotkanie firmowe, służbowe
  • Wesele
  • Komunię
  • Chrzciny
  • Urodziny
  • Uroczystości rodzinne
  • Studniówkę